00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Klub priateľov Art Film Festu

Klub priateľov Art Film Festu je neformálnym združením milovníkov filmového umenia, ktorí sú zároveň aj návštevníkmi najväčšieho filmového festivalu na Slovensku. Ako člen Klubu priateľov Art Film Festu (ďalej len “KPAFF”) aktívne podporujete našu prácu a pomáhate nám, aby sme 365 dní v roku pripravovali pre divákov to najlepšie zo sveta filmu.

Členstvo v KPAFF vzniká zakúpením Cinepassu KLUB s platnosťou od 14.6.2019 do 31.5.2020, ktorý umožňuje vstup na filmové projekcie 9-dňového filmového festivalu Art Film Fest Košice v termíne od 14. do 22. júna 2019 a zľavu vo výške 1 euro na filmové predstavenia Kina Film Europe v Bratislave (okrem oficiálnych prehliadok spoločnosti Film Europe) a Kina Úsmev v  Košiciach.

Výhody karty KPAFF Košice:

  • 9-dňový cinepass na Art Film Fest 2019
  • 12+ exkluzívnych newsletterov (program Kina Úsmev, Kina Film Europe, novinky Art Film Festu Košice a pozvánky na sprievodné podujatia)
  • Zľava 1 euro zo vstupného na filmové predstavenia v košickom Kine Úsmev a bratislavskom Kine Film Europe, s výnimkou filmových prehliadok Be2Can, Scandi, Crème de la Crème.  Stačí, ak sa na pokladni kina preukážete svojim Cinepassom KLUB. Zľava sa nedá kumulovať s inými zľavami / akciami konkrétnych kín. Tak ako všetky Cinepassy, aj Cinepass KLUB je neprenosný a môže byť použitý len na nákup jedného zľavneného lístka.

Cinepass KLUB  sa dá zakúpiť prostredníctvom rezervačného systému MyCinepass (www.cinepass.sk/aff). Jeho súčasťou bude aj špeciálny odznak, ktorý si môžete prevziať po príchode na festival na registračných miestach. V prípade, že už festivalový cinepass vlastníte z predchádzajúceho ročníka, stačí ak si aktivujete Cinepass KLUB a počas festivalu si prídete pre originálny odznak. Držitelia Cinepassu KLUB majú možnosť využiť stanové mestečko na AFF Košice zadarmo.

Kompletný cenník Vstupeniek a Cinepassov