00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Divácka súťaž

Súťaž o najaktívnejšieho diváka

Do súťaže o najaktívnejšieho diváka Art Film Festu sa môže zapojiť každý divák, ktorý si zakúpi festivalový cinepass AFF a pri vstupe do kinosály sa ním počas 29. ročníka festivalu riadne preukáže.

Víťazom súťaže sa stane ten divák, ktorý počas AFF navštívil najviac filmových predstavení.

Navštívené predstavenia sa časovo nemôžu prekrývať.

Hlasovanie je realizované prostredníctvom rezervačného systému MyCinepass, ktorý 23.6.2023 o 22:30 hod. elektronicky vyhodnotí najaktívnejšieho diváka. Jeho meno zverejní AFF na svojej webovej stránke www.artfilmfest.sk dňa 26.06.2023.

Víťaz získa voľný cinepass na ďalší ročník AFF, ktorý mu odovzdá organizátor ART FILM FEST s.r.o. a voucher na pobyt na 2 noci pre 2 osoby v penzióne Tokaj Ostrožovič a návštevou Tokajskej pivnice a privátnou ochutnávkou vína, od spoločnosti Ostrožovič spol. s r.o. , najneskôr do 01.08.2023.

Divácka cena JOJ Cinema za dlhometrážny film

Televízia JOJ vyhlasuje divácku súťaž o najlepší dlhometrážny film. Diváci a návštevníci AFF ho môžu určiť prostredníctvom internetového hlasovania na www.cinepass.sk. Víťazný titul bude uverejnený v tlačovej správe po skončení festivalu dňa 26.6.2023.

Najlepší divácky film v tejto kategórii bude vyhodnotený na základe všetkých hlasov hraným filmom, prijatých v rezervačnom systéme festivalu od 16.6. do 22.06.2023, do 12:00 hod.

Vyžrebovaní diváci získajú:

  • 1. miesto: voucher na zapožičanie plne elektrického vozidla Škoda Enyaq iV na jeden víkend s platnosťou do 31.12.2023, od spoločnosti od spoločnosti Auto Gábriel, s.r.o. Košice a balíček upomienkových reklamných predmetov TV JOJ.
  • Ďalším desiatich vyžrebovaným účastníkom hlasovania venuje TV JOJ balíček upomienkových reklamných predmetov