Festivalové reštaurácie a bary • Art Film Fest
00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Festivalové reštaurácie a bary

V nasledujúcich podnikoch môžu držitelia akreditácii a cinepassov využiť zľavu10 % na konzumáciu:

Kaviareň Slávia

Hlavná 63, Košice

www.kaviarenslavia.sk


Slávia je oficiálna festivalová kaviareň a reštaurácia. Kaviareň Sláviu určite poznáte aj vďaka hudobnej relácii Slovenskej televízie, ktorá sa tu nakrúcala dlhé roky a je úzko spätá aj so zvučným menom pána Stašáka. Budova, v ktorej sídli v srdci Košíc, má bohatú históriu a je neoddeliteľnou súčasťou košickej kultúry a gastronómie. V súčasnosti v nej nájdete kaviareň a reštauráciu, ktorá je hodnotená prestížnym ocenením Zlatá vidlička pod vedením šéfkuchára Juraja Hrušku, a tiež boutique hotel s luxusnými izbami. Ruch mesta si môžete vychutnať na letnej terase na Hlavnej ulici, kde Vám radi pripravia kvalitnú kávu, limonádu a domáci koláč. Nechajte sa rozmaznávať skvelým jedlom, príjemnou obsluhou a navštívte Kaviareň Sláviu

Casablanca Cafe

Biela 260/1, Košice

www.casablancacafe.sk


Casablanca Cafe je štýlová kaviarnička v centre Košíc, ku ktorej neodmysliteľne patria kvalitná káva, miešané drinky a skutočná zábava.
Počas teplých letných dní vás radi uvidíme na našej letnej terase, na ktorej máme čas od času aj malú, no prijemnú párty s DJ-om.

Jazz Club Café Restaurant

Kováčska 39, Košice

www.jazzclub-ke.sk


Tri podniky pod jednou strechou: štýlová kaviareň, reštaurácia s pizzeriou a moderný diskoklub. Podnik s vyše 25-ročnou históriou v srdci zábavy Košíc.

CAMELOT restaurant & café

Kováčska 19, Košice

www.restaurant-camelot.sk


Kvalita našej TANKOVEJ PLZNIČKY je prvoradá. Čapujeme ju s láskou a skúsenosťami z ozajstných českých krčiem. Všetky jedlá sú pripravované z čerstvých a sezónnych surovín a ich ponuka je obmieňaná každý deň.

Pivovar Hostinec

Hlavná 65, Košice

www.pivovarhostinec.sk


Pivovar láka svojich hostí už od začiatku niekoľkými zaujímavosťami. Je totiž postavený v Levočskom dome, ktorý predstavuje jeden z neodmysliteľných symbolov Košíc. Je to pútavý krásny gotický dom – najstarší v Košiciach.

Pub u Kohúta

Hrnčiarska 23 , Košice

www.pubukohuta.sk


Ideálne miesto na stretnutie v centre Košíc, posedenie a relax s vyše 25-ročnou históriou. Kohút je označený ako Pilsner Music Restaurant, pretože sa v ňom čapuje svetová tanková Plzeň (Pilsner Urquell), varí poctivá domáca stredoeurópska kuchyňa a príjemné posedenie často dopĺňa kvalitná živá hudobná projekcia.

Pokhoi

Bočná 407/8, Košice

www.facebook.com/pokhoikosice


Pokhoi sa nachádza v jednom z dvorov na Hlavnej ulici a je tam naozaj pokoj. Terasa vyzerá ako z dovolenkovej pohľadnice a má aj adekvátnu atmosféru. Sedenie vedľa budovy obrastenej brečtanom, dvor osvetlený visiacimi žiarovkami a k tomu životné pravdy lokálov.

Fest Coffee & Drink Bar

Hlavná 41,Košice

www.facebook.com/festisbestbar/


Príjemné prostredie v útulnom priestore s letnou terasou hneď pod Urbanovou vežou. Miesto, kde sa každý nájde.

Blue Bell & Blue Bell Piváreň

Bočná 6/Hlavná 22, Košice (je to vo dvore medzi týmito dvomi ulicami)

www.bluebellke.sk/


Výborná káva, vždy skvelá atmosféra, tematické akcie s Dj-mi, koncertné miesto pre študentov konzervatória a v tomto roku aj uvedenie druhej prevádzky v útulnom dvore Blue Bell piváreň.

Little Havana

Kováčska 13, Košice


Rum & Tapas Bar: Kultový podnik, kde pri rume navštívite Kubu, pochutnáte si na výbornom tapase a ak máte šťastie na pána majiteľa, tak sa dozviete aj to, čo ste o rume nevedeli :D

Velkopovická Kozlovna

Hlavná 5, Košice

www.facebook.com/kozlovnakosice


Mladšia sestra veľkého brata Pub u Kohúta, kde si vychutnáte tankové pivo, výborné gastrošpeciality a koncerty hudobných skupín.

Admiral Bowling

Laca Novomeského 7, Košice

www.facebook.com/admiral.bowling


Príď sa zabaviť do najväčšieho košického podniku. Vyber si z množstva ponúkaných drinkov a zabav sa s priateľmi pri bowlingu a biliarde. Priateľské prostredie a pohodlné sedenie pre veľké partie, eventy a firemné večierky.

YAMA

Laca Novomeského 7, Košice

www.yama-club.sk


Yama predstavuje inšpiratívny dizajnový priestor plný originálnych vystúpení či hudobných zážitkov. Veľkým plusom je aj spolupráca Janíkom Lendhardtom a tímom @suhajici_pri_panvici.

Hoblina Gallery

Hrnčiarska 952/21, Košice

www.hoblinagallery.sk


Projekt Hoblina Gallery je dielom sochára Petra Pála, ktorý dlhé roky hľadal vhodné priestory pre svoj ateliér. Ulička remesiel bol najlepší možný nápad, a tak spojil príjemné s užitočným. V krásnych priestoroch na Hrnčiarskej ulici vytvoril svoj ateliér spolu s kultúrnym zariadením Hoblina Gallery a Art barom pre milovníkov výbornej kávy a vína.

Tabačka Kulturfabrik

Gorkého 2, Košice

www.tabacka.sk


Tabačka Kulturfabrik je unikátnym kultúrnym centrom a otvorenou zónou pre umenie, kreativitu a spoluprácu v Košiciach. Areál bývalej tabakovej továrne na Gorkého ulici dnes ponúka 2500 m2, ktoré patria súčasnému umeniu, koncertom, divadlu, klubovým filmom, vzdelávaniu, spolupráci a tiež kvalitnému dennému bistru a ďalším službám.

Mogu-Mogu

Mäsiarska 8, Košice

https://www.facebook.com/MoguMogucafeandfood/


Mogu-Mogu je rodinné japonské bistro s japonským šéfkuchárom a posedením na príjemnej terase vo dvore na Mäsiarskej 8. V ponuke bistra nájdete okrem iného špeciality ako rameny, japonské karí, ale aj ľahké šaláty. Bistro má širokú ponuku japonských nápojov ako ľadový hoji čaj, matcha tonic, yuzu limonádu, calpico, saké a umeshu a japonských koláčikov a zmrzliny, ale aj klasickú kávu, je teda ideálne na príjemné festivalové stretnutia. Tešíme sa na vás!

Rozprávka

Hrnčiarska 17, Košice

https://www.facebook.com/RanajkarenRozpravka/


Kamenistou cestičkou kráčal som si uličkou. Cestou krivou, starou, remesiel uličkou zvanou. Radi vás privítame v našej Rozprávke, mieste tajomných zákutí remeselného domčeka na Hrnčiarskej ulici 17, s galériou, antikvariátom a kvetinovou letnou terasou, kde celý deň ponúkame výbornú kávu, domáce koláčiky a raňajky.