00

dní


00

hodín


00

minút


00

sekúnd


Miesto konania

Mesto Košice

Od roku 2016 sa dianie Art Film Festu presunulo do Košíc najmä kvôli vhodnejšej infraštruktúre. Košice sú kultúrnym a ekonomickým centrom východu Slovenska a ideálnou lokalitou pre usporiadanie filmového festivalu.

Kiná a kultúrne priestory

Art Film Fest sa bude konať v centre Košíc. Sprievodný program pre širokú verejnosť sa bude konať na košickej Hlavnej ulici. Premietať filmy budeme v priestoroch uvedených nižšie.

Kunsthalle

Kunsthalle s kapacitou 550 miest . Hala umenia Košice / Kunsthalle je pre svoje architektonické dispozície prioritne používaná na organizovanie medzinárodných výstav, workshopov a výstav komorného charakteru nastupujúcej generácie.
Adresa: Rumanova, 04001 Košice

Kulturpark

Kulturpark s dvoma kinosálami každá s kapacitou 150 miest. Z armádneho priestoru vznikla kreatívna mestská štvrť plná života. Nový kultúrny stánok v Košiciach ponúka príležitosti na stretávanie sa, kreatívnu tvorbu a prezentáciu rôznych žánrov moderného umenia.
Adresa: Kukučínova 2, 04001 Košice

Kino Slovan

Kino Slovan s kapacitou 310 + 144 miest . Nachádza sa v zadnom trakte Historickej radnice na Hlavnej ulici v Košiciach.
Adresa: Hlavná 59, 04001 Košice

Kino Úsmev

Kino Úsmev v Košiciach s kapacitou 300 miest na sedenie. Kino Úsmev je digitalizované s celodennou prevádzkou, sedem dní v týždni. Nové technológie prinesú divákom kvalitný filmový zážitok a spoločnostiam jedinečnú formu prezentácie a propagácie na veľkom plátne.
Adresa: Kasárenské námestie 1, 04001 Košice

Tabačka Kulturfabrik

Tabačka Kulturfabrik je nezávislé kultúrne centrum s 2 sálami ( 300 resp. 80 miest). Univerzálne miesto pre výstavné a rezidenčné aktivity, umožňujúce filmové, divadelné, hudobno-tanečné a multimediálne produkcie.
Adresa: Gorkého 2, 04001 Košice